Міжнародний пляжний футбольний турнір в паттайя

16 грудня 2011 року, в місті Паттайя стартував сьомий за рахунком міжнародний турнір з пляжного футболу. У ньому бере участь 10 команд, більшість з яких представляють далеку Європу. І все ж, крім європейської сторони, честь азіатського футболу захищає Бангладеш, Таїланд, Таджикистан. Росія. На жаль, не бере участь в цьому захоплюючому турнірі, тому численні російські вболівальники підтримують сусідню, найбільш близьку нам команду України. Сьогодні, в свою першу зустріч, команда України здобула гору над збірною Таджикистану, з розгромним рахунком 7-2. Автор цих рядків отримала величезне задоволення від матчу і в майбутньому вирішила не випускати з уваги цей захід.

Видовище дуже захоплююче. Пляжна майданчик невелика, тому події розвиваються стрімко, ігрові тайми обмежені 15 хвилинами (всього 3) і не дають втомитися гравцям і глядачам. Крім цього, глядачам не дає втомлюватися той факт, що гравці нічим не відгороджені від власних уболівальників, і тому їм, глядачам, слід зберігати пильність, і бути готовим зустріти випадково полетів з поля м`яч. Ну а в цілому, на пляжі присутнє відчуття сімейності і дружби (ніяких несамовитих фанатів не помічено), якоїсь міжнародної точки дотику.

Відбіркові матчі пройдуть з 16 по 20декабря, так що тепер буде чим зайнятися у вечірній час. А ось 22 і 23 грудня заплановано фінальні зустрічі. Список команд: Україна, Таджикистан, Бангладеш, Норвегія, Таїланд, Англія, Ірландія, Франція, Голландія, Німеччина.